بستن
مرجع کنترل امواج مغزی لوکا
پنل کاربری ورود ثبت نام فراموشی کلمه عبور خانه درباره ما تماس با ما مقالات دسته بندی ضد اضطراب ضد افسردگی انرژی زا تقویت بازی آرام بخش خواب آور ذهنی

درباره ما

درباره ما

تكنولوژي ضربانهاي دوگوشي اخیراً در محیط آكادمیک و مجلات طب مكمل و جايگزين مورد بحث قرار ميگیرد و تحقیقات علمي بر اين پديده حائز اهمیت است. هنگامي كه دو موج صوتي با فركانس كمي متفاوت از طريق هدفون به گوش چپ و راست اعمال شوند، دو نیمكره مغزي در هماهنگي با يكديگر عمل ميكنند. صوت خارجي شنیده نميشود و آنچه كه توسط مغز درک ميگردد يک موج سوم مجازي به نام ضربان دوگوشي )باينورال( با فركانسي برابر اختلاف فركانس بین دو صوت است. اين فركانس، فعالیت مغز را به سوي الگوهاي ويژه و سازمان يافتهاي هدايت ميكند كه براي ترمیم تعادل و سلامت فرد بسیار موثر خواهد بود.

آیا ضربان دوگوشی قابل‌اطمینان هستند؟

این تکنولوژی با دقت بررسی‌شده و یافته ها حاکی از مطمئن بودن آن ها بوده است؛ اما برای مصرف آن ها برخی توصیه ها وجود دارد. بدیهی است که استفاده از دوزهایی که شما را به یک حالت عمیق آرامش می برد، در زمان رانندگی و یا انجام یک فعالیت مکانیکی خطرناک مناسب نیست. همچنین در برخی موارد حساس نظیر ابتلا به بیماری صرع، مشورت با کارشناس و روانشناس مربوطه الزامی می باشد. از این‌رو تقاضا می شود پیش از استفاده از هر صوت دستورالعمل آن مطالعه گردد.

در این سایت از چه نوع صوتی استفاده‌شده است؟

در اینجا تلاش شده یکی از بهترین مجموعه های ضربان دوگوشی باهدف ایجاد آرامش، تمرکز، کاهش درد، آرام‌بخشی، تقویت قوای روحی روانی، خواب‌آور بودن، رؤیاپردازی، کمک‌کننده برای کار کردن و درس خواندن، انرژی ز ا و بسیاری از موارد دیگر طراحی شود. برای این منظور اصوات اصلی ضربان دوگوشی با دقت در رسم و فرکانس مربوطه و با ارائه ی موسیقی های خنثی به‌عنوان پیش‌زمینه‌ی ضربان دوگوشی با استناد به تحقیقات و مطالعات انجام‌شده توسط گروه های مهندسی پزشکی و روانشناسی برای ایجاد تجربه ای بهتر از امواج مغزی گردآوری‌شده‌اند.

صوت های پیشنهادی را بررسی کرده تا آهنگ موردنیاز و لذت بخش خود را پیدا کنید. بسیاری مطالب جدید به‌صورت مکرر در سایت منتشر می شود که با عضویت در سایت و همراهی با ما می توانید از به‌روزترین نسخه های تکنولوژی ضربان دوگوشی آگاه شده و در زندگی روزمره از آن بهره ببرید.

نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و تجربیات خود از استفاده از این تکنولوژی جدید را نیز با ما در بیان بگذارید.