بستن
مرجع کنترل امواج مغزی لوکا
پنل کاربری ورود ثبت نام فراموشی کلمه عبور خانه درباره ما تماس با ما مقالات دسته بندی ضد اضطراب ضد افسردگی انرژی زا تقویت بازی آرام بخش خواب آور ذهنی

ضد اضطراب

آرام گر

20 دقیقه

0 تومان

0 کوپن تخفیف

اکثر افراد از حملات عصبی رنج می برند. بعضی از مردم هر روز در حال مقابله با جنگ اعصاب فلج کننده ای هستند. این موج برای فعالیت در دو سطح طراحی شده است. اگر شما احساس اظطراب و یا هرگونه حمله عصبی داشته باشید، این موج برای خروج از آن حالت کمک می کند. این موج برای جلوگیری از یک حمله عصبی نیز بسیار خوب عمل می کند، و به همین دلیل برای سخنرانی در جمع یا قرار گرفتن در جمعیت ها مناسب است. در یک مطالعه بر روی 30 بیمار، افراد پس از قرار گرفتن در معرض این موج به مدت 5 دقیقه به میزان 80 تا 100 درصد آرامش، دست یافتند. از 8 بیمار قبل و بعد از فرایند آزمایش خون گرفته شد. این آزمایش اصلاح بتا و سطح اندورفین را نشان داد. واضح است که آرام بودن در شرایط نامساعد یک عامل مهم در عملکرد رفتاری است. درنتیجه کنترل استرس برای موفقیت لازم است و عموم افراد موفق یاد گرفته اند که چه طور استرس و نگرانی را به سمت منافع بیشتر خود هدایت کنند. در حالت کلی، آرامش حاصل وضعیت روانی فاقد هرگونه اضطراب، هیجان و اختلال است که برای بیشتر افراد در حالت استراحت رخ می‌دهد، بااین‌حال می تواند در حالت های آگاهی و هوشیاری نیز اتفاق بیفتد. درواقع این صفت یک حالت روانی و رفتاری مبتنی بر آسودگی و کنترل احساسی است. این حالت مانع شکل گیری تنش و استرس هنگام برخورد با دیگران در شرایط نامساعد می‌شود و درنهایت یک محیط متعادل و صلح‌طلب را ایجاد می‌کند.

 
اعتماد به نفس

30 دقیقه

7000 تومان

700 کوپن تخفیف

یکی از موج هایی که بسیار مورد توجه افراد است، موج مربوط به اعتماد به نفس است. معمولاً فرد زمانی به این موج نیاز پیدا می کند که نیاز به خودباوری بیشتری داشته باشد. مانند قبل از یک ملاقات مهم، قبل از آزمون و یا قبل از صحبت کردن در جلسه مهم. کم رویی می تواند تمام توان انسان را بگیرد، و ثابت شده که این موج می تواند در عقب راندن تاثیر خودآگاهی بسیار موثر باشد. افراد در بسیاری از زمان ها با عدم اعتماد به نفس مواجه می‌شوند. یک اشتباه ساده و یا یک جریان ناگهانی و نامناسب در زندگی می تواند باعث احساس گناه، پشیمانی و بی‌ارزش بودن شود. به‌عنوان‌مثال از دست دادن شغل برای نان آور خانه باعث از بین رفتن اعتمادبه‌نفس فرد و درنهایت مشکلات زیادی در زندگی فرد می‌شود. به دلیل اهمیت موضوع، همه افراد دنیا در تلاش برای یافتن راهی جهت افزایش اعتماد به نفس هستند. خوشبختانه امروزه راهکارهای استفاده از امواج مغزی یکی از راه های ممکن برای افزایش اعتماد به نفس به شمار می رود. برای افزایش اعتماد به نفس با استفاده از امواج مغزی، فقط لازم است تفکر کردن را بیاموزید. با تفکر و ارسال امواج مغزی به ناحیه تفکر، مانند بازه‌ی فرکانسی امواج تتا و آلفا می توان به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرد و آن را به سمت افکار مثبت سوق داد. پس از آن افکار و ایده ها پایه و اساس اصلی ذهن شما شده و باعث ارتقا اعتماد به نفس در سطح بالایی می‌گردد.