بستن
مرجع کنترل امواج مغزی لوکا
پنل کاربری ورود ثبت نام فراموشی کلمه عبور خانه درباره ما تماس با ما مقالات دسته بندی ضد اضطراب ضد افسردگی انرژی زا تقویت بازی آرام بخش خواب آور ذهنی

ثبت نام

* نام کاربری:
* كلمه عبور:
* تكرار كلمه عبور:
* نام:
* نام خانوادگی:
* جنسیت:
* آدرس ایمیل:
شماره همراه:

قوانین سایت

1- قوانین سایت لوکا در جهت اهداف اصلی سایت (ارائه و انتشار مطالب و مباحث علمی) وضع‌شده و سعی در بهبود شرایط سایت خواهد داشت، انتظار می رود کاربران و مخاطبین محترم سایت نیز قوانین را رعایت تا از مسائل حاشیه ای کاسته شود.

2- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس ‌های سایت لوکا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3- خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما عرضه شده و کلیه حقوق آن به ‌صراحت برای شرکت لوتوس طب تولید کارمانیا محفوظ است... لذا هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب‌سایت برای فروش و یا تولید مجدد در وب‌سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب‌سایت جهت مقاصد تجاری حتماً باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.

4- خواهشمند است قبل از خرید محصول، به‌دقت به توضیحات مربوطه توجه نموده و از خرید خود اطمینان حاصل نمایید؛ چراکه پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت «پرداخت شده» خریدار نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.